Keelekümblusprogrammi kvaliteedisüsteem

SA Innove keelekümblusüksus kuulutab välja konkursi keelekümblusprogrammi kvaliteediauhinnale  „Keelekümblusasutus 2017“.

Keelekümblusprogrammi kvaliteediauhinnaga tunnustatakse keelekümblusprogrammiga liitunud haridusasutusi, kes on andnud märkimisväärse panuse keelekümblusprogrammi rakendamisse ja arendamisse. 

 

Kvaliteediauhinnale kandideerimise eelduseks  on keelekümblusprogrammi rakendamine asutuses vähemalt kolm järjestikust aastat enne kandideerimisaastat. Auhinnale uuesti kandideerimise õigus on asutustel, kes said kvaliteediauhinna 2012. aastal.

 

Haridusasutus esitab kvaliteediauhinnale kandideerimisel:

 

1) vabas vormis sooviavalduse – hiljemalt 31. jaanuariks;

 

2) enesehinnangu asutuse tööle – hiljemalt 15. aprilliks; enesehinnangu koostab asutus dokumendi „Keelekümbluskvaliteedi hindamine, enesehindamise tabel 2017“ alusel;

 

3) motivatsioonikirja – hiljemalt 15. aprilliks; kokkuvõtvad põhjendused, miks asutus peab end kvaliteediauhinna vääriliseks ja kuidas asutuses järgitakse keelekümblusprogrammi strateegiat;

 

4) haridusasutuse pidaja soovituse – hiljemalt 15. aprilliks; soovitus sisaldab hinnangut hallatava asutuse tugevuste ja väljapaistvalt heade näitajate kohta nii keelekümblusprogrammi rakendajana kui ka keelekümbluse põhimõtete ja heade tavade levitajana.

 

Haridusasutus saadab kandideerimise dokumendid keelekümbluskeskuse valdkonnajuhi Urve Rannaääre e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Keelekümblusüksus korraldab kandideerimisavalduse esitanutele 7. veebruaril 2017 seminari, et nõustada neid kandideerimisdokumentide koostamisel.

 

Keelekümbluse kvaliteedi hindamise dokument „Keelekümbluskvaliteedi hindamine, enesehindamise tabel 2017“

Keelekümblusprogrammiga liitunud haridusasutuse keelekümbluskvaliteedi kriteeriumide hindamise tabel 2012-2016

Vaata lisaks „Kvaliteediauhinna STATUUT 2017"